KRETA
– Najsilniej działająca legalna substancja o działaniu anabolicznym
– Wspomaga proces budowania czystej masy mięśniowej
– Zwiększa siłę oraz wytrzymałość
– Wzbogacone Tauryną i witaminę B6

KRETA to suplement diety oparty o najwyższej jakości monohydrat kreatyny, wzbogacony tauryną oraz witaminą B6. Kreatyna zwiększa wydolność fizyczną w przypadku następujących po sobie krótkich, bardzo intensywnych ćwiczeń fizycznych. Kreatyna to najbardziej popularny suplement stosowany przez szeroką grupę sportowców. W szczególności przez osoby, które ćwiczą na siłowni, a ich podstawowym celem jest wzrost masy mięśniowej. Kreatyna jest powszechnie stosowana a jej skuteczność i bezpieczeństwo jest potwierdzone wieloma badaniami.

Co na to SPEJSON?

KRETA to najwyższej jakości monohydrat kreatyny, wzbogacony o taurynę oraz witaminę B6. Kreatyna zwiększa wydolność fizyczną w przypadku następujących po sobie krótkich, bardzo intensywnych seriach ćwiczeń.

Kreatyna to chyba najbardziej znany suplement stosowany przez szeroką grupę sportowców. W szczególności przez osoby, które ćwiczą na siłowni, a ich podstawowym celem jest wzrost masy mięśniowej. Kreatyna jest powszechnie stosowana a jej skuteczność i bezpieczeństwo jest potwierdzone wieloma badaniami.

Właściwości kreatyny i korzyści z jej stosowania:
– najsilniej działająca legalna substancja o działaniu anabolicznym, antykatabolicznym i ergogenicznym.
– wyraźnie przyspiesza przyrost beztłuszczowej masy ciała.
– przyczynia się do szybkiej poprawy zdolności wysiłkowych – poprawia siłę oraz wytrzymałość siłową.
– wspomaga przyrost masy mięśniowej i przyspiesza regenerację po treningu.