POSIŁKA
– Natychmiastowa regeneracja po treningu
– Optymalna kompozycja składników
– Wzbogacone o L-glutaminę oraz witaminy C i B6

POSIŁKA to formuła potreningowa przeznaczona dla osób aktywnych fizycznie, zawierająca kompozycję aminokwasów rozgałęzionych w optymalnych dla ich skuteczności proporcjach, wzbogaconą o L-glutaminę oraz witaminy C i B6.

Co na to SPEJSON?

POSIŁKA to formuła potreningowa przeznaczona dla osób aktywnych fizycznie, zawierająca kompozycję aminokwasów rozgałęzionych w optymalnych dla ich skuteczności proporcjach. POSIŁKA dodatkowo wzbogacona jest o dużą dawkę L-glutaminy oraz witaminy C i B6.

Zawiera L-Glutaminę która stanowi aż 60% wszystkich aminokwasów budujących mięśnie i 20% wszystkich aminokwasów znajdujących się w organizmie człowieka. L-Glutamina znacznie przyspiesza regenerację i odbudowę mięśni po intensywnym treningu, zapobiega efektom przetrenowania.
Witamina C pomaga w utrzymaniu prawidłowego metabolizmu energetycznego jest doskonałym przeciwutleniaczem. Przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia oraz wspomaga produkcję kolagenu, który zapewnienia prawidłowe funkcjonowanie naczyń krwionośnych, kości i skóry.
Witamina B6 przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. Odpowiada za prawidłowe działanie układu nerwowego, ma wpływ na ciśnienie krwi, skurcze mięśni i pracę serca, a także podnosi odporność organizmu.