Written by adminberserk

Artur „Kornik” Sowiński vs. Marcin „Polish Zombie” Wrzosek na KSW 37

 

Artur Sowiński jest pierwszym mistrzem z karty KSW 37: Circus of Pain, który poznał rywala. Naprzeciw posiadacza pasa wagi piórkowej 3 grudnia w krakowskiej Tauron Arenie stanie Marcin Wrzosek.

Artur „Kornik” Sowiński (17-7, 6 KO, 6 Sub) już drugi raz będzie bronił zdobytego w listopadzie zeszłego roku tytułu. Reprezentant Silesian Cage Club jest niepokonany od grudnia 2012 roku. 29-latek z Radzionkowa przez cztery lata zdążył pokonać Anzora Azhieva, Vasa Bakocevicia, Klebera Koike Erbsta i Fabiano „Jacarezinho” Silvę. Teraz przyszedł czas na konfrontację z rywalem, który od dawna działa czempionowi na nerwy.

Jeszcze przed ogłoszeniem pojedynku Marcin „Polish Zombie” Wrzosek (11-3, 4 KO, 3 Sub) niejednokrotnie prowokował mistrza przy każdej możliwej okazji. Sowiński nie pozostawał dłużny i sam kilka razy wbił szpilę 28-latkowi. W drugim występie dla KSW zawodnik z Bydgoszczy będzie miał okazję pokazać, że nie tylko umie gadać, ale i walczyć z najlepszymi. Widzowie mogli już zobaczyć namiastkę umiejętności Wrzoska podczas KSW 35, gdzie „Zombie” w najlepszej walce gali pokonał jednogłośnie na punkty Filipa Wolańskiego.

0

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *